Remote IT-стажування для QA, рекрутерів і аналітиків у січні-лютому 2022

У попередньому матеріалі ми зібрали найкращі стажування від IT-компаній для девелоперів, тож ця добірка присвячена можливостям для тестувальників, бізнес-аналітиків і IT-рекрутерів. Ми вибрали тільки ті стажування, які доступні в онлайн-форматі, адже буває так сумно, коли читаєш опис стажування і воно ніби створене для тебе, але організатори обмежують аплікантів певним якимсь одним містом. Отже, поїхали!

Оплачуване стажування для Business Analyst

Двомісячну менторську програму з фінансовою підтримкою пропонує компанія Dev.Pro для тих, хто хоче опанувати професію бізнес-аналітика. Навчальний процес передбачає повне занурення в повсякденні обов’язки БА, роботу з вимогами та проєктною документацією. Випускники стажування матимуть можливість приєднатися до команди компанії.

Із важливого: володіння англійською на рівні upper-intermediate, розуміння, чим займається бізнес-аналітик в IT, аналітичні здібності, вміння навчатись та увага до деталей.

Податися на стажування можна за посиланням.

Business Analysis Online Program

Ще одна цікава можливість від IT-гіганта EPAM. Компанія запрошує талановитих студентів та початківців, які мають базові знання в бізнес аналізі. Після закінчення програми всі студенти виконуватимуть фінальне завдання. Учасники з найкращими результатами отримають запрошення в лабораторію і можливість пройти співбесіди на проєкти ЕРАМ.

Деталі, програма та реєстрація тут.
Реєстрація до: 7 лютого, 9:00

Software Functional Testing Online Program

Чудова можливість від EPAM для тих, хто не може присвятити стажуванню цілий день. У рамках програми учасники займатимуться тричі на тиждень у вечірній час по 2 години, ті студенти, що найкраще виконували завдання, отримають можливість пройти інтерв’ю та запрошення в Лабораторію, на проєктне навчання і можливість пройти співбесіди на проєкти ЕРАМ.

Із важливого: письмова і розмовна англійська на рівні intermediate і вище, знання основ тестування ПЗ та базові знання в області HTML/CSS/SQL, а також наполегливість і винахідливість у вирішенні нестандартних завдань.

Зареєструватися на цю програму можна до 24.01.2022, 13:00.

IT Sourcing Boot Camp

Якщо у новому році ти вирішив/ла опанувати IT-рекрутинг, спробуй почати із сорсингу!
Компанія Perfectial підготувала спеціальну навчальну програму, щоб надати тобі вичерпну теорію та високоефективні практичні заняття з ІТ sourcing від досвідчених фахівців з рекрутингу та сорсингу.

На тебе очікує 2-тижнева навчальна програма, а учасники, які проявлять себе найяскравіше, отримають запрошення від компанії стати частиною команди рекрутингу.
Необхідний рівень англійської: Intermediate (B1).

Увага, реєстрація відкрита до 05.01.2022 за посиланням.

Test Automation Online Program

Запрошуємо талановитих студентів та початківців, які мають базові знання в розробці програмного забезпечення, взяти участь в Test Automation Online Program від EPAM University. Учасники, які успішно пройдуть всі етапи та покажуть високий рівень підготовки, зможуть пройти співбесіди на проєкти ЕРАМ.

Реєстрація до: 14.01.2022
Формат: онлайн заняття тривалістю 2-3 години 3 рази на тиждень, в вечірній час (18:00 або 19:00).

Бро, раптом проводиш подію або стажування, що можуть зацікавити IT-фахівців, і хочеш розмістити анонси на BroBroHey!, пиши негайно)