Безкоштовне навчання в IT-академії. Як потрапити?

Бро, оце лишень днями ми писали про новий IT-університет SET University, який буде готувати не просто розробників, а IT-підприємців, адже спеціальний інвестфонд при навчальному закладі вкладатиме кошти у стартапи студентів. Втім, універ буде приватним, хоча й будуть доступні стипендії і відтермінування платежу.

Та є значно цікавіша можливість – безкоштовне навчання від Ucode IT academy спільно із парком інновацій UNIT.City. Фінансує програму компанія UFuture.

На кого навчатимуть в Ucode IT academy?

У рамках навчання, що триватиме 1 рік, 120 студентів, що пройшли відбір, зможуть з нуля вивчити мови програмування C, C++, JavaScript, Python. А також опанувати такі популярні напрями в IT як IoT, GameDev, Full Stack, DevOps. Навчатимуть новачків у Києві в UNIT.City, тож кожен студент зможе використовувати всі можливості інноваційного парку.

Зі слів Флоріна Бічера, СЕО Ucode IT academy, охочих потрапити на програму чекає досить складний відбір (англійська мова, логічні тести і визначення мотивації), але ті щасливці, які вступлять на навчання, одразу зануряться в такі ж умови, які панують в IT-компаніях. Утім, підхід до кожного буде персоналізованим, тож студенти зможуть опановувати нові знання у комфортному для себе ритмі.

Як відбуватиметься навчання?

Цікаво, що навчання буде організовано за найкращими практиками світових IT-гігантів: використовуватиметься фреймворк Challenge-Based Learning від Apple і peer-to-peer підхід, який використовує Google.

Навчання складатиметься з 3-4 етапів:
IT Basics – вивчення базових понять в IT, знайомство із мовою Python і вибір напрямку навчання.
Marathon – студенти обирають напрям та проходять навчальний марафон за однією з трьох технологій на вибір.
Track – учасники програми поглиблюють знання за напрямом, який вони обрали, і проходять один з трьох навчальних треків відповідно до пройдених марафонів.
Track IoT/GameDev – для студентів, що обрали напрями IoT та GameDev. Ці технології складніші, тому на вивчення передбачено додатковий час.

У ході навчання зі студентами працюватимуть кар’єрні консультанти, що допоможуть із підготовкою CV і розкажуть про специфіку етапів відбору в IT. Серед партнерів академії – компанії Ubisoft, Cisco, Squad і ITernal, в яких випускники зможуть пройти співбесіди.

Увага:
Навчання розпочнеться 31 січня й триватиме рік.
Реєстрація охочих триватиме до 24 січня.

Бро, якщо тебе цікавлять безкоштовні можливості навчання мовам програмування, зверни увагу на нашу підбірку з HTML/CSS.

А ось тут для тебе купка дієвих порад, як навчитися закінчувати онлайн-курси, не відкладаючи їх у довгу скриньку.