10 телеграм каналів для старту кар’єри в IT

Хей, бро! Ми всім нашим редакційним світом зібрали для тебе добірку крутих телеграм каналів, де ти зможеш знайти кращі можливості для старту кар’єри в IT, адже отримати першу роботу буває геть непросто.

До слова, не забувай зазирати до нашої лампової Афіші, там теж чимало корисного-цікавого.

О-о-о, раптом ці новини промайнули повз тебе, ти маєш знати: в Україні відкрився не тільки IT-університет, але й інноваційна річна програма для девелоперів!

Все-все, тепер повертаємося до Телеграму) Отже:

telegram-kanaly

Junior дайджест dou.ua

Тут ти знайдеш добірку вакансій для початківців у IT, анонси стажувань від компаній, зрідка трапляються анонси статей. Канал регулярно оновлюється, тож рекомендуємо)

Don’t Panic Junior IT Jobs

Сильний телеграм канал від IT рекрутингової агенції Don’t Panic Recruiting Agency, де джуніори можуть знайти актуальні вакансії і одразу ж зв’язатися із представниками компаній.

Women com.ua

Канал про кар’єру для жінок від жінок, можливостi та менторство. Вакансії, кар’єрні консультації, розмови про корпоративну культуру та гендерно чутливе робоче середовище.

Цей канал створений нещодавно, але він регулярно оновлюється і висвітлює дуже актуальну тему гендерної нерівності в IT. Тож підписуйтеся!)

Цікаві Онлайн Івенти, Вебінари, Курси, Майстер-класи

Назва говорить сама за себе. На каналі публікують чимало анонсів подій для новачків у IT, але не можна не сказати про мінус – завелика кількість рекламних постів, які дещо утруднюють пошук івентів.

UNI WORK

Вакансії, стажування й кар’єрні можливості для студентів КНУ, КНЕУ, Могилянки, КПІ та всіх-всіх університетів. Яскравий канал із якісним контентом: різноманітні анонси, часте оновлення і, що важливо, продумане оформлення постів. Ми зацінили!

Happy Monday

Зазирайте на ТГ канал однойменного ресурсу, адже там можна знайти цікаві вакансії (для початківців і не тільки) як у креативній сфері, так і нетехнічні позиції в IT-компаніях. На вас чекають анонси хакатонів, конкурсів, стажувань, мотивуючі статті та ін. Редакція у захваті)

Workado

Прикольний телеграм канал зі здебільшого віддаленими вакансіями у сфері діджитал і IT, чимало пропозицій для джуніорів. Як щирі візуали ми насолодилися ілюстраціями із працьовитим авокадо, вподобали активне наповнення каналу і якісне оформлення дописів. Видно, що роблять з любов’ю)

До речі, раптом ми забули згадати якийсь із кльових телеграм каналів для новачків у IT, надсилай нам доповнення, будемо щиро раді. І якщо в тебе є цікава історія успіху/фейлу щодо пошуку першої/другої роботи в IT, ділись своєю історією (можна й анонімно).