Стартапи США: що нового?

Якось ми розповідали про новини українських стартапів, а сьогодні на черзі добірка новин про вибухові компанії США. То що там у них нового-цікавого?

Sift – стартап, що займається безпекою грошових переказів

Нещодавно стало відомо, що цей американський стартап у домені Digital Trust & Safety відкриває інженерний хаб у Києві. Цікаво, що команда компанії вже налічує 20 фахівців, а в найближчий рік планують найняти ще стільки ж спеціалістів.

Навесні цьогоріч стартап залучив $50 млн, а серед клієнтів – компанії із Fortune 500.

Lacework – платформа, що надає рішення безпеки даних для хмари

Платформа, завдяки запатентованій технології, аналізує вхідні дані і віднаходить можливі ризики, допомагаючи клієнтам зосередитися на їх усуненні. Днями компанія залучила $1,3 млрд фінансування у раунді D при оцінці у $8,3 млрд, пишуть techstartups.com.

Moonpay – провайдер платіжної інфраструктури для криптовалютних компаній

У межах першого раунду фінансування цей стартап залучив $555 млн, які планують використати на розширення географічного охоплення, додавання додаткових способів оплати і найм нових працівників. Зараз Moonpay оцінюється в $3,4 млрд, тож цей фінтех-стартап має почесне звання єдинорога.

Place – техстартап у сфері нерухомості

Платформа, що була заснована лише у 2020 році, дозволяє клієнтам, що бажають придбати або продати житло, знайти найкращих місцевих брокерів. Place співпрацює з топовими агентами з нерухомості у 70+ містах США і Канади.

У раунді А компанія залучила $100 млн, і наразі оцінюється в більш аніж $1 млрд.

Gemini криптовалютний обмінник для компаній і фізосіб

Компанія була заснована у 2015 році як криптовалютна біржа нового покоління і платформа для купівлі, продажу, зберігання і отримання криптовалют. Днями стартап залучив $400 млн, тож зараз Gemini оцінюється в $7,1 млрд.

Серед інвесторів – Morgan Creek Digital, 10T, ParaFi, Newflow Partners, Marcy Venture Partners та ін.

О, до слова. Як маєш раптом свій проєкт і хочеш, щоб світ дізнався про нього, надсилай інфо на нашу скриньку.