Новини українських стартапів. Жовтень-листопад 2021

Хей, бро! Настав час дізнатися, що ж відбулося цікавого в житті популярних українських стартапів у жовтні-листопаді цьогоріч. Поїхали:

Matter Labs – український стартап, що розробляє протокол масштабування блокчейну Ethereum

Компанії в межах раунду В вдалося залучити $50 млн, а в попередньому раунді (у лютому 2021 року) Matter Labs отримали $6 млн фінансування. Гроші будуть використані на розширення інженерних і наукових груп стартапу. До слова, зараз компанія активно наймає.

Headway – додаток із коротким змістом книг

Український додаток Headway увійшов до ТОР-10 кращих у Apple Store в категорії “Освіта” в 13 країнах Європи, Азії, Африки, Австралії і Північної Америки.

Суть додатку полягає в тому, що лише за 15 хвилин можна “прочитати” книгу, адже в апці зібраний короткий зміст і основні ідеї 1000+ видань на тему бізнесу, психології і мотивації.

Mate Academy онлайн-академія професій сфери IT

Днями стало відомо, що цей стартап залучив $1,9 млн інвестицій від співзасновників Wise (Transferwise), Pipedrive, Teleport і Bolt. Також компанію підтримали Horizon Capital, TA Ventures і Flyer One Ventures.

Фішкою Mate Academy є те, що компанія надає студентам 4-місячний навчальний курс взамін на відсоток від зарплати після працевлаштування. Компанія планує витратити інвестиції на експансію ринків Польщі і Штатів.

LeMat – настільний килимок із безпровідною зарядкою

Кілька днів тому цей український стартап завершив кампанію на сервісі краудфандингу Kickstarter із результатом $25 000. Окрім функції зарядки, цей шкіряний килимок має органайзер для кабелів і канцелярії.

Також команда стартапу здобула підтримку на Indiegogo, де зібрала $27 284.

Global Ledger – стартап, що працює над зниженням крипторизиків для банків

Цей український стартап підписав M&A-угоду щодо стратегічного партнерства із компанією Promethiem AG – фінансовою групою зі Швейцарії. Global Ledger отримав вихід на нові ринки і фінансування на суму $3,5.

Оскільки для банків при роботі з криптовалютою критично важливим є походження коштів, стартап вирішує саме цю проблему, моніторячи ринки відмивання грошей, перевіряючи облікові записи організацій і фізосіб, а також здійснює інші операції, що дозволяють впевнитися у надійності надходжень.

Бро, як маєш бажання поділитися новинами свого стартапу, надсилай матеріал у нашу люту редакцію.