Стартап Deel залучив $425 млн

Deel – це стартап, що був заснований трьома ко-фаундерами у 2019 році. Випустившись із акселератора Y Combinator, Deel одразу ж залучив $4,5 млн інвестицій.

Компанія пропонує платформу, через яку компанії із 150 країн світу можуть наймати спеціалістів і не перейматися щодо дотримання нормативних правил, що діють у тій чи іншій країні. Також компанії можуть через платформу керувати персоналом і виплачувати заробітні плати.

Послугами платформи зараз користуються майже 4,5 тис. компаній, серед яких Dropbox, Shopify, Notion та ін. До слова, ще рік тому кількість клієнтів становила лише 500 компаній, а в квітні 2021 року – 1,8 тис.

Серед платіжних партнерів Deel – британці Transferwise, платіжна система Payoneer, необанк Revolut та ін. Компанії-клієнти можуть сплачувати зарплати своїм працівникам у 120 валютах.

Через карантинні обмеження і перехід величезної кількості працівників на віддалений формат роботи популярність продукту неабияк зросла. Інтерес інвесторів і клієнтів стабільно підігріває кадрова криза на світовому ринку IT.

Після чергового раунду інвестицій Deel оцінюють у $5,5 млрд. Згідно з інформацією Forbes.ua, центри розробки платформи знаходяться в США, Ізраїлі та Україні.

Новий капітал Deel планує використати для розвитку сервісів платформи і розширення ринків. Не виключено, що компанія розглядатиме й придбання інших стартапів.