Remote стажування для девелоперів у січні-лютому 2022

Новий рік – нові можливості, правда?) Наша невгамовна редакція підготувала добірку найгучніших IT-стажувань, що розпочнуться вже на початку 2022 року, адже саме стажування – чи не найкращий спосіб потрапити у сферу і отримати шанс стати частиною команди потужних IT-компаній країни. У матеріалі ти знайдеш ті стажування, які доступні в онлайн-режимі, адже буває такий облом: стажування просто ідеальне, але ти живеш в іншому місті…

Оплачуване стажування для JavaScript developers

Ця можливість від компанії Dev.Pro, стажування стартує в січні і триватиме три місяці у фулл-тайм форматі.

Щоб стати учасником, необхідно базово розуміти розробку ПЗ, мати реалізовані пет-проєкти (або показати приклади власного коду) та володіти англійською мовою на рівні intermediate і вище. Як плюс – технічна освіта і досвід в IT-сфері.

Податися на стажування можна за посиланням.

До речі, якщо ти цікавишся фронтендом, ось тут ми зібрали кращі онлайн-курси з вивчення HTML/CSS.

Промислова розробка ПЗ

Компанія Itransition (Білорусь) запрошує на безкоштовне онлайн-стажування/курси “Промислова розробка ПЗ” за напрямками: PHP | .NET | Java | Ruby | JavaScript | DevOps

Необхідно пройти відбіркове тестування, а після позитивного результату ви дізнаєтеся більше деталей.
Стажування триватиме 2 міс., є можливість працевлаштування в компанію.

Серед замовників Itransition – Xerox, Philips, adidas, Wargaming та Toyota.
Реєстрація на сайті.

Стажування React + Node.js

Онлайн стажування в Radency з можливістю подальшого працевлаштування. У межах стажування ти отримаєш досвід створення повноцінного фул-стек проєкту з нуля в команді. TypeScript, React, Redux, Node.js, PostgreSQL.

Менторство досвідчених розробників – зідзвони, код рев’ю та фідбек.

Як потрапити на стажування:
Ти отримаєш невеличке завдання на JS.
Якщо завдання зроблене ок, тебе додадуть у загальний slack стажування. Там 3 домашніх завдання для підготовки до проєкту.
Якщо вони зроблені добре, наступний етап – інтерв’ю.

Це стажування для тебе, якщо ти:
* Хочеш навчитися створювати складні веб додатки.
* Розумієш одну або більше технологій з цього списку: React, Node.js, TypeScript.
* Вже пробував писати веб додатки, і в тебе щось виходило.
* Готовий вкласти багато часу в свій розвиток (8 годин на день протягом місяця), аби стати професіоналом.
* Маєш базову розмовну англійську або готовий швидко опанувати її.

Дати стажування: 17.01 – 21.02.2022
Реєстрація триватиме до 13.01.2022

Java Developer Internship

Чудову можливість для починаючих Java девів пропонує компанія Andersen. Серед вимог: міцна розмовна англійська (Intermediate і вище), знання ООП, розуміння алгоритмів і структур даних, Java Core; основи Java EE (Servlets, jsp), розуміння реляційних баз даних, досвід написання unit-тестів, git/svn, Spring Framework, а також ORM (Hibernate Framework).

Вимоги доволі високі, але стажування оплачуване, також є можливість особистого спілкування з ментором. Компанія пропонує практику на реальному проєкті.

Щоб податися на стажування, відправляйте заявку на пошту trainee@andersenlab.com із темою листа “ПІБ, місто, Java trainee”.

Також приєднуйтеся до Java Online Program від EPAM, що орієнтована на талановитих студентів та початківців, які мають базові знання в розробці програмного забезпечення.

Ця програма складається з двох етапів: 2.5 – 3.5 місяці онлайн-занять у вечірній час. Учасники, які покажуть високий рівень знань та мотивації, отримають запрошення в Лабораторію.

Лабораторія та проєктне навчання: на цьому етапі навчання та проєктна робота займають 20+ годин на тиждень; 95% учасників переходять на Production протягом 1-6 місяців (термін перебування в Лабі залежить від кандидата та його результатів).

Реєстрація до: 09 січня 2022 року 18:00.

Дізнатися деталі і зааплаїтися можна за лінком.

До слова, якщо тебе цікавлять не тільки стажування, але й кльові онлайн-курси, але ти себе ловиш на тому, що не завжди знаходиш сили, щоб ті курси закінчити, читай наш бомбезний матеріал.