Цукерберг “поховав” свою компанію?

З новин Facebook не пореготав лише лінивий, і, схоже, це були ми) Бро, ти вже точно чув, що Марк Цукерберг вирішив перейменувати компанію на “Meta”, про це пише theverge.com.

Втім, у відповідь спільнота вибухнула мемчиками, адже з івриту це слово означає “мертва”. Зміна назви пов’язана з тим, що Facebook займається створенням метавсесвіту – віртуальної реальності, де користувачі під виглядом своїх 3D-аватарів будуть працювати і відпочивати.

Хоча Meta й самостійно виробляє шоломи віртуальної реальності, але компанії знадобиться участь інших гравців ринку технологій, у тому числі й виробників чипів.

Та ця назва зачепила увагу не лише знавців івриту, але й українців, адже виникає гарненьке питання: чи підуть до суду представники українського порталу “Мета”, що працює аж від 1998 року?

Можливо, в одіозного багатія ввімкнулася опція жорсткого самостьобу і він повідомив, що компанії настав кирдик через гучні заяви колишньої працівниці Френсіс Хоген (Frances Haugen), яка не де-небудь, а в Сенаті США виступила із низкою звинувачень у бік Facebook?

До слова, деякі технологічні компанії, що виробляють чипи, поставилися до концепції метавсесвіту із насторогою, адже ця концепція може як злетіти, так і виявитися цілком провальною, пише The Register.

UPD. Посеред листопада цьогоріч компанія Meta (раніше Facebook) отримала нову порцію звинувачень від інвесторів щодо порушення федеральних законів про цінні папери.

Так, за повідомленням CNBC, у позові генпрокурора Огайо мова йде про те, що Facebook ввів в оману користувачів щодо негативного впливу продуктів компанії на благополуччя дітей.

UPD 20.12.2021 О, тут свіжак під’їхав: згідно з результатами опитування 1540 читачів Yahoo! Finance найгіршою компанією 2021 року визнали Meta (Facebook). Загалом, це й не дивно, зважаючи на кількість скандалів, в яких засвітилася компанія.

Йой, та це ще не всі смажені пиріжки: акціонери Meta підняли питання щодо аудиту ради директорів компанії, адже Facebook становить небезпеку для суспільства. Так, відколи були розкриті тисячі внутрішніх документів компанії, Meta/Facebook зіткнулася з тиском зі сторони регуляторів, влади і екс-працівників, які закликають керівництво соцмережі до змін.

Інвестори навіть подали на Meta до суду через приховування фактів щодо шкоди, яку завдала соцмережа.