Динаміка українського IT: а що там у цифрах?

Овва! За останній рік українська IT сфера збільшила прибутки на 29%, а лідером став Харків. У той же час столичні айті компанії опинилися на четвертому місці. Саме такі дані містяться у дослідженні платіжної системи Payoneer, що охопило період 1-ше півріччя 2020 року – перше півріччя 2021 року.

Так, рейтинг крупних українських міст за показником прибутку компаній сфери IT виглядає наступним чином: Харків, Львів, Одеса, Київ і Дніпро. Загальні зарахування коштів на рахунки IT компаній зросли на 34%.

Цікаво, що найбільша динаміка нарощування прибутків спостерігалася з боку київських компаній (+41%), а одразу за ними – одесити (+36%). У той же час харків’яни продемонстрували показник у +29%. Що стосується інших лідерів у ТОР-5, Львів за звітний період наростив на 21% більше прибутків, а Дніпро – на 20%.

Тож Україна має всі шанси стати одним із найкрупніших учасників глобального ринку IT-послуг.

До речі, нещодавно була проведена щорічна “Премія HR-бренд”, де до трійки лідерів увійшли IT-компанії: Parimatch Tech, GlobalLogic і SoftServe. Загалом у рамках конкурсу було оцінено 60 кейсів від 46 компаній.